Новини

14.11.2018

Наш шоу-рум переїжджає

Любі покупці, наш шоу-рум на Васильківській, 30, зачинено. Ми в пошуку нового приміщення. Придбати наші книжки можливо на сайті або на ярмарках, а також в магазинах партнерів. За попередньою домовленістю можливий самовивіз за адресою Васильківська, 30. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

.
Відгуки про книжки 

Ми прагнемо, щоб наші книги    ставали частиною середовища
народження і зростання Людини.  Будемо вдячні за Вашу допомогу.
Створюймо українське разом!

Видавництво «Час майстрів» створює дитячі книжки, що дарують крила, популярність — то другорядне. Ми — шукачі щастя, батьки — професійно працюємо над формуванням світогляду наших дітей за допомогою книжок і радіємо, коли можемо поділитися власними здобутками з такими ж, як ми. Вчимося бути щасливими і дітей навчаємо того ж. Намагаємося зробити книжки витворами мистецтва. Настав час майстрів! 


Останні новини

22.10.2018

Запорізька книжкова толока - 2018

Видавництво "Час Майстрів" 26-28 жовтня з радістю бере участь у наймасштабнішій літературно-мистецькій події Запоріжжя "Запорізька книжкова толока - 2018". Окрім книжкових новинок, підготували для гостей фестивалю чимало сюрпризів. Чекаємо на вас! (м. Запоріжжя, "Козак-Палац", вул. Пермоги 70Б, стенд №56-57) 


06.09.2018

Що думають про книжку "Бджоли" ті, для кого пасіка є частиною життя!

Мрії збуваються! Декілька років тому я дізналась про існування дивовижної книги про бджіл. Пйотр Соха та його Pszczoły надовго оселилися в моєму книжковому листі бажань. Я майже готова була купувати їх польською, коли довідалась про існування російського варіанту від видавництва «Самокат». Почала збирати кошти, бо книжка по ціні виходила більше, ніж 500 грн. Аж тут реклама від видавництва «Час майстрів». Півроку очікування, і вже через кілька днів я матиму можливість роздивитися її з усіх боків, погладити корінець, розкласти на ліжку чи підлозі і разом з синами поринути в такий знайомий світ бджіл. Хіба ж може бути інакше в родині пасічника? Пасіка, бджоли – то стійке кохання мого чоловіка, він, навіть, свого часу дипломну роботу по бджільництву захищав.
Починали з двох вуликів і потихеньку вийшли на півтори сотні. Нам є куди рости далі, але… потрібно розуміти навіщо, а головне – для кого.
Колись, подорожуючи Закарпаттям, ми завітали на гостину до тамтешнього пасічника. Я побачила гармонію, до якої тепер намагаюсь дотягнутися. Гармонію родини, коли жінка підтримує чоловіка, а чоловік – жінку, коли діти й батьки разом роблять улюблену справу, коли робота, життя, відпочинок врівноважені й рівно значущі.
То до чого я веду? Без цікавості й любові до бджіл наших синів, без наступників не має особливого сенсу в подальшому розвитку пасічної справи. Тому дитячі книжки про бджіл для нас особливо важливі.
На наших книжкових полицях живуть «Бджолині родичі» О.Ільченка (від Грані-Т), «Бджоли» з серії «Пізнаю світ» (Богдан), «Тоша и пчелы» (оповідь для дітей від компанії Байєр), такі раритети як «Екскурсія на пасіку» П.Шпикули (Веселка, 1960), різні посібники для бджолярів, спеціалізовані журнали, альманахи. Проте всього цього мені постійно не вистачало, хотілось чогось фундаментального, але не зарозумілого, ілюстративно-показового, але не надто схематичного, з не дуже дитячими малюнками, але й без надлишкової науковості.
Чи зможете ви уявити собі, які почуття заволоділи мною, коли я отримала можливість продивитися книгу «Бджоли» в pdf-форматі? Я аж пританцьовувала біля екрану. Які насичені кольори, неймовірні малюнки!
Ця книга на 100% стане популярною в моїх дітей. В ній поєднано стільки наших улюблених тем: бджоли й динозаври, бджоли й Давній Єгипет, бджоли й фури!
Якщо після мого огляду ви вважатиме, що ця книга лише про бджіл і лише для родин, пов’язаних з бджолярством, то я вас запевняю: вона набагато ширша! Книга підійде усім небайдужим до природи, усім, хто з цікавістю розглядає навколишній світ, хто цікавиться історією, біонікою, життям. В ній, навіть, кулінарні рецепти розміщено.Вона майже ідеальна. Будь моя воля, то я додала б відомості про українські музеї бджільництва, такі як: Національний музей бджільництва України (м. Київ), Музей історії бджільництва Середньої Наддніпрянщини (м. Переяслав-Хмельницький), Музей бджільництва Прикарпатського краю (м. Стрий). І трохи заступилась за трутнів. Це ж наші улюбленці. Зовсім вони не лінюхи і крім запліднення приймають участь в терморегуляції бджолиного гнізда.

Чесно кажучи, дуже боялася побачити в книзі грубі помилки, боялася розчарування від перегляду, але нічого такого не сталося. Я з радістю і нетерпінням очікую на зустріч, чого і вам бажаю! (Марія Сухарєва, безможно вдячні вам за враження)Помощь покупателю

В этом разделе Вы можете найти ответы на многие вопросы, касающиеся работы нашего сайта. Если Вы не нашли интересующей Вас информации, то можете отправить нам запрос с помощью формы обратной связи.

 • Для чего нужна кнопка "Повторить заказ" в разделе "Мои заказы"?
 • Как объединить два или несколько заказов в один?
 • Можно ли изменить адрес доставки оформленного заказа?
 • Как аннулировать заказ или отдельный товар из заказа?
 • Как узнать о состоянии заказа?
 • Как возвратить товар или предъявить претензию?
 • У меня есть купон на скидку. Как мне им воспользоваться?

 • Для чего нужна кнопка "Повторить заказ" в разделе "Мои заказы"?

  С помощью этой кнопки клиент может поместить в корзину все товары из любого ранее оформленного заказа.  Как объединить два или несколько заказов в один?

  Объединение нескольких заказов в один, к сожалению, технически невозможно.

  В крайнем случае, можно аннулировать оформленные заказы и оформить новый с общим составом.  Можно ли изменить адрес доставки оформленного заказа?

  В оформленном заказе изменение адреса невозможно.

  В крайнем случае, можно в личном кабинете выбрать заказ, для которого хотите изменить адрес, нажать ссылку Повторить заказ и указать другой адрес доставки, а старый заказ отменить.  Как аннулировать заказ или отдельный товар из заказа?

  Чтобы аннулировать заказ или товар из заказа:

  • Зайдите в раздел Мои заказы;
  • Найдите нужный заказ;
  • Нажмите на ссылку Отменить заказ.

  Примечание: отменить заказ можно только до того, как он оплачен.  Как узнать о состоянии заказа?

  Покупатель может отследить состояние заказа непосредственно на сайте интернет-магазина в Персональном кабинете. Кроме этого он получает уведомления по электронной почте при оформлении заказа, его оплате и передаче заказа в службу доставки.

  В случае возникновения вопросов клиент всегда может обратиться в службу по работе с клиентами по телефону и получить полную информацию о состоянии заказа.  Как возвратить товар или предъявить претензию?

  Клиент вправе отказаться от заказанного товара надлежащего качества в любое время до его получения, а после получения - в течение 7 дней, не считая дня покупки. Возврат товара надлежащего качества возможен в случае, если сохранены его товарный вид, потребительские свойства, а также документ, подтверждающий факт и условия покупки указанного товара.

  Если покупатель отказывается от товара, то интернет-магазин возвращает ему стоимость возвращаемого товара, за исключением расходов продавца на доставку товара от клиента до интернет-магазина.

  Клиент может возвратить товар ненадлежащего качества изготовителю или продавцу и потребовать возврата уплаченной денежной суммы в течение гарантийного срока или срока годности. Клиент также вправе потребовать замены товара ненадлежащего качества либо устранения обнаруженных недостатков.

  Возврат средств в обоих случаях производится не позднее чем через 10 дней с даты получения продавцом письменного заявления клиента о возврате товара.  У меня есть купон на скидку. Как мне им воспользоваться?

  Купон скидок позволяет получить персональную скидку на товар. Для этого при оформлении заказа в разделе Моя корзина укажите код купона скидки в специальном поле.  Логин:
  Пароль:
  Регистрация
  Забыли свой пароль?
  Войти как пользователь:
  Войти как пользователь
  Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
  Регистрация
  Логин (мин. 3 символа):*
  Пароль (мин. 6 символов):*
  Подтверждение пароля:*
  Адрес e-mail:*
  Имя:
  Фамилия:
  Защита от автоматической регистрации
  CAPTCHA
  Введите слово на картинке *:

  Пароль должен быть не менее 8 символов длиной, содержать латинские символы верхнего регистра (A-Z), содержать латинские символы нижнего регистра (a-z), содержать цифры (0-9).

  * - обязательные поля

  Авторизация